مسئولان جا نمانند

دشمن به طمع هوچی‌گری عده‌ای معدود که در راستای منافع خویش کشور را ترک کرده و با دشمنان ایران اعلام همبستگی کرده‌اند، گمان می‌برد که می‌تواند با اتکا به اختلاف سلایق سیاسى‌ و در پوشش فتنه‌های پس از انتخابات وحدت این ملت را در سالروز شکست قدرت‌های بزرگ حامی شاه مخلوع از مردم خداجوی ایران بشکاند و انتقام سه دهه ذلت خویش را بستاند. اما دهها میلیون انسان بصیر و پُر انگیزه در جشن سی و یک سالگی انقلاب، خواری و ذلت را برای دشمنان این مرز و بوم به ارمغان آوردند. ملت ایران در این حماسه شگفتی آفرین نشان داد که فراتر از برخی خواص بی‌بصیرت عمل می‌کند و فریب حقه‌های رسانه‌ای غرب و عوامل داخلیش را نخواهد خرد.

این حضور افتخارآفرین در حمایت از ولایت فقیه و کیان نظام اسلامی برای دشمنان قسم خورده این ملت، از آن جهت تلخ‌تر است که یقین خواهند کرد که جمهورى اسلامى راه عزت، امنیت، عدالت و مردم‌سالاری خود را در سایه‌ى اسلام و رهبری حکیمانه آیت الله العظمی خامنه‌ای ادامه خواهد داد و بدون هیچ تردید و سستى‌ مسیر پیشرفت را طی خواهد نمود.

این حضور موجبات افزایش قدرت ایران در سطوح بین‌الملل و در مقابله با تهدیدهای پوچ آمریکا و کشورهای غربی خواهد بود و در امور داخلی نیز موجب دلگرمی بیشتر مسئولان جهت خدمت‌رسانی به مردم است.

این حضور بی‌نظیر که در همه شهرهای ایران اسلامی متجلی شده بود، پیام‌هایی نیز خطاب به سران فتنه داشت. پیشتر حزب موتلفه اسلامی یادآوری کرده بود که22 بهمن فرصتی است برای همه آنها که پس از انتخابات مواضع دشمن‌پسند و ضد خواست‌های ملت داشته‌اند، تا با جبران رفتار و گفتار، همراه ملت بزرگ بیعتی دوباره با نظام جمهوری اسلامی، اصل ولایت فقیه داشته باشند. آنها که این فرصت را قدر نشناختند و قصد فتنه‌گری در این روز بزرگ را داشتند، بی‌شک روز به روز مسیر انزوا بیشتری را تجربه خواهند کرد و با این همه‌پرسی آشکار و زدوده شدن هرگونه ابهام از میزان پشتوانه مردمی فتنه‌گران، ریزش بیشتر یاران خود را شاهد خواهند بود.

اما این حماسه مسئولیت دولتمردان و مسئولین را نیز دوچندان نمود، امروز انتظار از دولت منتخب مردم، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولان قضایی، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و ... اهتمام به امور اصلی و فاصله گرفتن از مباحث حاشیه‌ای و استواری در برخورد با فتنه‌گران است.

ادامه مناقشاتی که تنها دشمنان نظام را خرسند خواهد کرد و کوتاهی در خدمت به مردمی که در تمام سختی‌ها و حوادث سه دهه پس از انقلاب اسلامی، پشتیبان نظام اسلامی بوده‌اند - تا آنجا که بنیانگذار کبیر انقلاب آنها را بهتر از مردم صدر اسلام خواند - خیانتی نابخشودنی و خسرانی بزرگ است.

اینک پس از چنین حماسه بزرگی، سزاست که با سپاس از درگاه احدیت که ملت غیور ایران را برای انجام تکلیف به بهترین شیوه در این روز تاریخی یاری نمود، توفیق خادمان ملت را نیز که اینک عرصه تکلیف آنها است، خاضعانه طلب ‌نماییم و آرزو نماییم که در میدان تکلیف، مسئولان از مردم جا نمانند.

 

/ 14 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ابوالفضل حسين پور

سلام . خسته نباشيد . با مطلب (آب ، آيينه ، آفتاب) به روزم . منتظر نظر شما بزرگوار هستم . يا علي

بهنام

ا این همه‌پرسی آشکار و زدوده شدن هرگونه ابهام از میزان پشتوانه مردمی والله من تا حالا همه پرسی نظامی ندیده بودم و درضمن معمولش اینه که قبل از همه پرسی میگن که قراره همچین اتفاقی بیفته جالبه من می خواستم از خیابون بهبودی برم خیابون آزادی جلوم رو گرفتند گفتم چرا؟ گفتند چون به قیافت نمیخوره بیای راه پیمایی والله من که هرچقدر با تو بحث کنم بی نتیجست چون تو دوست دارس چشاتو ببندی و حقایقو نبینی. در واقع بهتره بگم نفعت در ندیدن حقایقه مطلب استاد روزنامه نگاری( مسعود بهنود عزیز) با اسم شش بهمن 22 بهمن شاید کمکت کنه حتما بخون

سید عمار

سلام آقایان اصلاح طلب کمی شهامت وشجاعت را از این روحانی گیلانی یاد بگیرند....

شیوا

خیلی جالبه! خودتونم باورتون شده! [نیشخند]

شیوا

عکسای گوگل رو دیدید که؟

یخ فروش جهنم

امروز بايد بحث و حرف جديدي بزنند و اين وقايع رخ داده در کشور نبايد موجب چند دستگي جامع بشود؛ بلکه بايد زمينه نشاط و شادابي سياسي باشد و بايد همديگر را در کنار هم با وجود اختلافات و سليقه هاي فکري و سياسي تا جايي که پاي خود را از مرزها فراتر نگذاريم و با دشمن دست مان در يک کاسه قرار نگيرد، تحمل کنيم./

چطوری خوشگل

netiran

سلام شبکه اجتماعی ایرانیان فضاي مجازي براي همه ايرانيان باآغازدهه مبارک فجرشروع به کارنموده است www.netiran.info،www.netiran.net