اسباب کشی به دامنه شخصی

من از سال ۱۳۸۱ وبلاگ نویسی را شروع کردم. از اسفند ۱۳۸۵ وبلاگ را محل نشر یادداشت‌ها، مصاحبه‌ها، گزارشها و … خود قرار دادم و به این آدرس اسباب کشی کردم. یکی از مشکلات اصلیم در این مسیر، قرار دادن عکس و سندهای مرتبط بود، همچنین اعمال سلیقه‌های مدیران سایت‌های میزبان وبلاگ‌، نگرانی از آینده پرشین بلاگ با تغییر مدیریت و مشکلات فنی مکرر روی آن.

چند مجموعه غیر از پرشین بلاگ را نیز تست کردم، اما تفاوت چندانی نداشت. فعلا با کمک دوستان سایت ارزشی، به آدرس زیر رفته‌ام تا وبلاگ نویسی در این محیط را بسنجم. هرچند هنوز مطمئن نیستم که بتوانم با وردپرس کنار بیایم.

از این به بعد برای دیدن مطالب بنده می‌توانید به آدرس ذیل مراجعه کنید:

http://takneveshteha.ir/

هنوز خودم فهرست پیوندهای وبلاگ جدید را سامان نداده‌ام، اما همه دوستانی که لطف کرده بودند و پیوند بر روی وبلاگشان قرار داده بودند، می‌توانند فقط پرشین بلاگ آن را حذف کنند.

به دیدن خانه جدید من بیایید، منتظرم

/ 33 نظر / 135 بازدید
نمایش نظرات قبلی
http://1175.blogfa.com/post-958.aspx

http://1175.blogfa.com/post-958.aspx تصویرکمتر دیده شده نماز پیر مراد مسلمانان حضرت امام خمینی (ره)

محمد نوری

کلیپ جدید بیداری و خروش انقلابی مردم انگلیس در وبلاگ گروه در انتهای افق http://intheendofhorizon.blogfa.com اگه صلاح دونستین وبلاگ گروه ما رو لینک کنین یا علی (ع)

محمد نوری

کلیپ جدید بیداری و خروش انقلابی مردم انگلیس در وبلاگ گروه در انتهای افق http://intheendofhorizon.blogfa.com اگه صلاح دونستین وبلاگ گروه ما رو لینک کنین یا علی (ع)

حامی

سلام همسنگر عزیز! با مطلبی تحت عنوان ( به کجا چنین شتابان؟!"ویژه نامه خاتون" ) به روزم. امید که در این روزگار که تشخیص حق و باطل سختتر از همیشه شده مهدوی باشیم و مهدوی بمانیم!

محمد مهدی پاپی

سلام اسم من هم محمد مهدی است . من 11 سال دارم . می خواستم وبلاگم را لینگ کنی . آدرس : mehdi-emperator.blogsky.com

محمود خرم آبادی

سلام پیرامون یک وزارت خانه(2) سوالاتی در زمینه یداروسازی که برای پرسش از وزیر بهداشت طرح شد. (و به زودی پاسخ های خانم وزیر منتشر خواهند شد انشاالله) http://bfilter.blogfa.com/post-5.aspx

حامی

"آخرین پـست"...شعری از خودم... در پناه امام مهدی باشید... خدانگهدار...

بامعرفت

سلام آقای اسلامی با مطلب " کی گفنه آیت الله خامنه ای اعلم است ؟" ( ناگفته هایی در مورد اعلمیت ایشان و چرایی تقلید مقلدان ایشان ) بروز شدم . حتما سر بزنین و نظرتون رو بزارین . http://mohebbejavan.mihanblog.com/post/18

محمد نوری

سلام سایت شما در بخش " حزب اللهیون فضای سایبر" وبلاگ شبکه در انتهای افق لینک شد. اگر صلاح دونستید، وبلاگ گروه ما رو هم لینک کنید. یا علی

محمد نوری

سلام وبلاگ شما در بخش " حزب اللهیون فضای سایبر" وبلاگ شبکه در انتهای افق لینک شد. یا علی