برنامه نود و پیشنهادی برای آقای مخابرات

برخی تردید داشتند که این اتفاق بیافتد، یکی می گفت شاید دولت پیامک را قطع کند، دیگری می گفت شاید نتایج اعلام نشود، سومی می گفت شاید گزینه سوم را گزینه‌ای بگذارند که مردم رای ندهند، مثلا احمدی نژاد خود مربی تیم ملی فوتبال شود و ...

اما جو عمومی حکایت از تلاش گسترده برای انجام چیزی بود که یکی از کاربران اسمش را گذاشته بود «نافرمانی مدنی بازی»؛  علی الخصوص که مرتب خبر می رسید که اطلاع رسانی در همه کشور به اندازه کافی انجام شده و یکی از تبریز، دیگری از همدان و یکی از شیراز می گفت اینجا هم هر کداممان چند بار پیامک انتخاب گزینه آخر را دریافت کرده ایم.

حقیقتا هم شرکت کردند. 75 درصد از نتیجه مسابقه هم گزینه مطلوب آنها شد. تعارف که نداریم، گزینه آخر قطعا نباید اینقدر رای می آورد. حالا معلوم شد در کشور 70 میلیونی، یک میلیون و سیصد و خرده ای سبزی داریم. ما که منکر نیستیم. تازه من فکر می کردم اینها سه چهار درصد از مردم هستند، که معلوم شد کمترند. (بگذریم از اینکه حالا چقدر از این تعداد ممکن است سبزی نباشند.)

اما این اتفاق یک برکت هم داشت. مدتی است که این جماعت معدود، سبب شده اند که نظم عمومی کشور به مناسبت های مختلف مخدوش شود. یکی از این بی نظمی ها ، قطع کردن موبایل ها در ایامی است که اینها قصد آشوب دارند. حالا با این برنامه همه کسانی که از طریق پیامک اغتشاش می کنند، مشخص شدند. تمام پتانسیل هماهنگی موبایلی آنها همین بود. حالا خوب است آقای مخابرات عندالزوم دیگر فقط تلفن همین گزینه سومی ها را قطع کند.

درست است به قول یکی از همین سبزها که امروز در میانه جشن آنها در همان تالار گفتگو، نوشت « الان میام یه حرفی میزنم بازم متهمم میکنین که طرفدار نظامه، همه میدونن که مهمترین افت تیم ملی خداحافظی و افت ستاره ها یعنی گزینه 3 بود و بیشتر مردم رایشون همین بود.»

بله اینگونه هم به عده ای بی جهت و تنها به دلیل آنکه نظرشان واقعا گزینه 3 بوده ظلم می شود، اما با همین حال هم اگر به این پیشنهاد عمل شود، تعداد بسیار کمتری از بی نظمی این آقایان آسیب می بینند.

/ 69 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد علی

جناب آقای وبلاگ نویس شما که به قیامت اعتقاد داری شما چرا خودت رو به کوچه علی چپ می زنی.پس چطور رهبر در موارد ریزتر از این هم خطابه و رهنمود صادر می فرمایند اما در این ارتباط خیر. از حرف حق ناراحت شدین نه! دین رو به نفع خودتون تفسیر می کنید و همه را به یک شمشیر می رانید.حضرت عباسی یک جو وجدان ندارید.که اگر داشتی این همه مردم رو زدن و لت و پار کردن یه بار اعتراض می کردی.

حسین

خاک بر سرت کنن.بدبخت امار اس ام اس های نود رو بخون.توی ده دقیقه اول هر دقیقه 140 هزار اس ام اس میرسید به برنامه.ولی از ده دقیقه اول به بعد این امار شد دقیقه ای هزار اس ام اس.شما حتی اس ام اس مردم رو هم می دزدین بدبختا.

اميرحسين

منم يه موافق نوشته هاي شما در جواب اون يارو

فدایی رهبر

پیشنهاد بسیار خوبی بود ولی اینها آنقدر موزی هستند که از موبایل پدر ومادر وهمسرشان هم استفاده کردند وآنها را درتیررس فتنه سبز قرار دادند.

محسن

دوستان هردو گروه شمارا به خدا بیایید از تمام انرژی مان برای ساختن مملکتمان استفاده کنیم . مملکتی که مال ماست و آبادانی و سربلندیش آرمان ماست . چرا افتاده ایم به جان هم ؟ آیا هم وطنان مان از هر خط فکری و با هر سلیقه سیاسی دشمنانمان هستند ؟ به نظر شما ما وارد یک بازی باخت باخت نشده ایم ؟ دشمن اصلی نظام سلطه است همانهایی که به خدا قسم مارا نمی خواهند و فقط به منافعشان از این آب و خاک مقدس می اندیشند . دوستان دوستان واقعی خود را بشناسید و امید وار و محکم و راسخ با تلاش شبانه روزی بیایید هر کداممان افتخاری بر دامن پاک میهن عزیزمان بیافرینیم . دوستان آینده این مرزوبوم را خودمان باید بسازیم ولی نه با برخی کج فهمی ها و القاها بلکه با اتحاد و هم دلی و هم فکری و هم افزایی . دوستان بیایید دوباره همانند گذشته نه چندان دور یار و دوست و یاور یکدیگر باشیم به مهر تا میهن خود را کنیم آباد ./

ترانه

فقط منتظریم که به موسوی چپ نگاه کنید اونوقت تعداد واقعی مارو میبینید و اونوقت چاره ی ندارید جز تسلیم بترسید از اون روز چراکه (خشم خدا در خشم مردم است)حضرت علی(ع)

حر

وقتی شتر مرغ احساس خطر می کنه سرشو میکنه تو زمین. اونوقت فکر میکنه خطر رفع شده و دیگه خبری نیست. آره تو هم به همین چیزا خوشحال باش و فکر کن اوضاع همون طوریه که تو فکر میکنی. آره تعداد ما همین یک میلیون و خورده ایه ولی همین تعداد خواب شب و ازتون گرفته. آره سعی کن یه جواب الکیه دیگه مثل بقیه جوابات بدی و خوشحال باشی که یه جوابی دادی.

یخ فروش جهنم

چه شكاف عظيمي بين شناختن خدا و محبت نسبت به او وجود دارد

مهدی

په! خدا رو کولتون! چه اعتماد به نفسی داشتید 25 میلیون رای نوشتید به پای انتری نژاد. اگه یخورده سواد ریاضی داری " البته نه ریاضی ذوب در ولایتی"! یه میانگین از تعداد کامنت های مخالفینت بگیر اون موقع حساب دستت میاد البته تقلب نکنی ها ! اونایی رو که هم نذاشتیشون رو هم حساب کن. خداییش تو این یکی تقلب نکن! خودتو که دیگه نمی تونی گول بزنی!

شیوا

من اینجا یه نظر گذاشتم. چرا تایید نمیشه؟ چیز مهمی نبودا! گفتم تو شهر ما اون روز با خطهای دولتی نمیشد اس ام اس زد!