نگرانی برای وبلاگستان

سلام. هفته پیش که در ارتباط با خواندن وبلاگهای بلاگفایی با مشکل برخورد می کردم برای خودم به خاطر حسن انتخابم (پرشین بلاگ) کلی نوشابه باز کردم؛ اما غافل از اینکه با دستگیری رییس بزرگ پرشین بلاگ نگرانی های جدی برای تداوم استفاده از این بلاگر ایجاد شده است. (*)  به فکر اسباب کشی به یک URL اختصاصی افتاده ام. می توانید مرا راهنمای کنید؟

/ 24 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مصطفی رسته مقدم

سلام محمد مهدی عزيز بابا پولدار، بابا مايه دار، بابا سرمايه دار، بابا ...، راستی بخوای سايت بزنی، ثبتشم می کنی؟ البته شماها که از جمله خودی ها به شمار ميايد. راستی آقای دکتر آقاابراهيمی در کامنتی که در وبلاگ ینده مرقوم فرمودند، حضرتعالی رو به مباحثه ای جديد دعوت کردند. چه ميشه کرد، از مزايای وبلاگ نويسی يکيش هم اينه!!!

باورهای يک ....

سلام آقای اسلامی از سفر برگشتم وبا وبلاگت آشنا شدم . دلنشین است .

fpr

سلام دوست عزيز. ديشب وقتی به وبلاگ شما سر زدم مطلب آخر که خودم صبح براش کامنت داده بودم رو نديدم. يعنی در واقع اصلن وجود نداشت. البته بايد عرض کنم که اين مشکل در پرشين بلاگ وجود داره و من قبلن اين مشکل رو با وبلاگ يکی ديگر از دوستان هم داشتم. بنابراين فکر کردم که شما آن را پاک کرديد. اين بود که گفتم سانسور. همين. بعد از اين هم به چيزهای مفيد فکر کن برادر.

پاسداران

بسم الله .سلام . سر می زنم . يک مطلبی هم در همين زمينه نوشته ام . آقا گول اين ابطحی رو نخور. اين آقا تو حوزه شخصی اش بازداشت شده. چه ربطی داره به وبلاگ ؟

بوی خاک

اولا که شما به بوی خاک و آفتاب لطف دارید. در ثانی برادر عزیز، در این دو سالی که بنده در بلاگفا می‌نویسم، اگر چند مشکل جزئی مانند آنچه که هفته پیش رخ داد را کنار بگذاریم، بسیار راضی هستم. به شما هم توصیه می کنم بلاگفا را یک تست بزنید. درضمن، امیدوارم این بنده خدا آقای بوترابی هم هرچه زودتر آزاد بشه. اینها دیگه شورش رو در آوردند....

ميثم

با سلام ... امروز برای اولين بار وب لاگ تون رو ديدم ... اسم اش که خيلی شبيه وب نوشته های اون بنده خداست (!) ... درضمن دامين اختصاصی اگر داشته باشی به نظر من هم پيشرفت تکنولوژيکی خوبيه !!!‌ ... به هر حال ...

fpr

به خاطر این که دلت نشکنه آپ کردیم.

علي شيرازي

درود! ببخش که باز مزاحمت شدم! آمدم اما که بگويم شما محل کارت ميدان هفت تير است و تا کنون هم چيزی از برخورد زشت و ددمنشانه و مغول وار نيروی انتظامی قدر قدرت خود نديده ايد. حتما سری بزنيد به وبلاگ ها و سايت های خبری تا ببينيد يکی از تنايج مبارزات شما مسلمانان با بدحجابی. البته با عرض شرمندگی صدا و سيمای رژيم اينها را پخش نمی کند، چرايش را كه خود اصولگراتان بهتر مي دانيد. تازه ايتها كه در روزنامه ها به چاپ نمي رسد زيرا كه وظيفه شما رزونامه نگاران اصولگرا كه مداحيست و تملق و چاپلوسي، اندك روزنامه هاي ديرگ هم كه نفس كشيدن برايشان مهم تر از حقيقت اين جامعه امام زمانيست كه بر پا كرده ايد. برادر من گاهي فكر مي كنم اين پولي كه شما از راه مداحي بدست مي آوريد، به قول خودتان، حلال است يا نه؟

علي شيرازي

http://dajal.blogfa.com/