دکتر روحانی، اصلاح طلبان تندرو و ...

سلام

1- از محبت همه دوستان درباره پسرم متشکرم. 49.gifمطلب قبلیم فضایش به گونه ای بود که تشکر را به تاخیر انداخت. منتظر کادوهایتان هستم. 05.gif

۲-مطلبی برای سپهرنیوز نوشته ام با عنوان روحانیمردی که باید از نو شناخت(+) . ممکن است برخی دوستان خوششان نیاید . منتظر انتقادهای سازنده هستم. پاراگراف پایانیش این است:

مرحوم سعدی حکایتی شیرین در گلستان دارد: يكى از ملوک خراسان ،  محمود سبکتکين رادر عالم خواب ديد كه جمله وجود او ريخته بود و خاک شده مگر چشمان او که همچنان درچشمخانه همی گرديد و نظر می کرد. ساير حکما از تاويل اين فرو ماندند مگر درويشی کهبجای آورد و گفت : هنوز نگران است که ملکش با دگران است. 

۳- تندروها و پرچمداري اصلاحات(+) تیتر مقاله ای بود که برای نمانیوز نوشته بودم. مقاله را بعد از آن نوشتم که روزنامه کارگزاران در مقاله ای مدعی شد درمیان اصلاح طلبان تندرو وجود ندارد. خوشحال می شوم نظرتان را درباره نوشته ام و جایگاه تندروها در میان اصلاح طلبان بدانم.

۴-خوشحال می شوم بدانم  از نظر شما اینگونه بهتر است یا آنگونه که متن کامل نوشته ام را می آوردم.

۵-23 تیر سالروز حماسه ای بی نظیر است. روزی که برخلاف انتظار دنیا مردم به دعوت رهبری به صحنه آمدند و آشوب فرصت طلبان  را خنثی کردند. به قول مرحوم حاج سعید امانی 18 تیر نظام یک سکته ناقص زد که 23 تیر رد شد. با اینکه کمی دیر شد سعی می کنم حتما درباره اش بنویسم. 

 ----------

بعد التحربر:

۱- الوعده وفا:   درسهايي از 23 تير كه فراموش كرده ايم (+)

۲- بی معرفتها یک سری هم به فتوبلاگم بزنید: http://eslamy.aminus3.com

۳- بازهم به پرشين بلاگ بخنديد، ميبينم بلاگفا بدجوري قاطي كرده...

/ 24 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرش شفاعی

در مطلب شما چيز نوی که بايد برای شناخت آقای دکتر روحانی لازم باشد ديده نمی شد

ارمينه

براوووووووووووووووووو... دمت گرم اخوی مطلب سپهرتو خونده بودم کلی حاليده بودم دوست دارم کلی برات بنويسم اما الانم مجال نيست باشه طلبت از اين جور مطالب تحليلی خيلی خوشم مياد... در ضمن اينجوری بهتره تا مطلب کامل. علی علی. بازم دمت گرم.

تلنگر

سلام ابتکار جالبی به خرج دادی در ضمن يادداشتی که برای حسن روحانی نوشتی خيلی جالب بود.

محمد علی

سلام مقاله ها رو می خونم . اما فقط یک نکته در باره بعد التحریر 3 : به هر چند تایشان باید خندید !!!!

محمدرضا یزدانپناه

سلام برادر! اینجوری نوشتن خیلی خوبه ولی در ادامه دادنش خود دانی.... در صمن من باهات مخالفم که در میان اصلاح طلبان تندرو و کندرو وجود دارد چون بنده اساسا آن دسته افرادی را که به جای اصلاح طلبی، فرصت طلبی و عافیت طلبی پیشه کردند و با وادادگی به آرمان تاریخی آزادی خواهی این ملت خیانت کردند را اصلاح طلب نمی دانم.

فهيمه طباطبايي

می گم نکنه شما با مدير پرشين بلاگ صنمی داريد که انقدر تعريف وبشو ميکنيد؟ حالا يه روز وبلاگا باز نشن زمين که به آسمون نمياد. مياد؟

محمدرضا یزدانپناه

برادر! نمی دانم چرا ولی اینگونه احساس میکنم مبنای مواضعت در وبلاگ با نشریات و رسانه هایی که در آن قلم میزنی متفاوت است. البته شاید من اشتباه بکنم....

صفا

سلام بی خردي و بی عقلی و سر رو پايين انداختن مثل اون نجيب درازگوش يورتمه رفتن و آخرشم به سر به سنگ خوردن خيلی بده.بدترش اينه که کارتو باعث بشه سر خيلی های ديگه هم به سنگ بخوره!! مساله اينه! حالا اين بي خرد از هر طيفی ميخواد باشه. ازونطرف ترسو بودن و جايی که بايد حرف منطقی رو شجاعانه زد اما نزد هم باعث ميشه مردم رو اسمت قلم بکشن . از هر طیفی که باشی. من در اين چند سال آدمهای بسياری ديدم که کاردان نيستند اما کار رو چسبيدن و البته که نه حرف گوش ميدن نه با کاردانش مشورت ميکنن نه کنار ميکشن! اصلاح طلبان بخاطر خبط های خودشون شکست خوردن و من ميبينم که دولت نهم هم در انتخابات آتی با اين رويه اقبالی نداره.

مهديه

وای من خيلی وقت بود اينجا نيامده بودم خودتان مگه چند سالته که يک پسر خوشگل يک سالم داری .ضمنا وب عکاسيت خيلی خوبه لااقلش تو هنر عکاسی چپ وراست معني نداره