قتلهای زنجیره ای ۲ و قطعه هاي پازل كميته ايكس

عيسي سحرخيز را بيشتر با گفته هاي افراطيش مي شناسند تا آنجا كه بسياري بر اين باورند كه ميان سحرخيز و پيك نت رابطه اي برقرار است. پيك نت را اگر نمي شناسيد مي توانم از زبان يكي از همكلاسيانم كه به شدت گرايش به سازمان مجاهدين انقلاب دارد معرفي كنم: اينها فكر كرده اند هرچه تيترهاي درشت تر بزنند مردم بيشتر باور مي كنند، دروغهايشان را بيشتر به عنوان سرگرمي مي خوانم و تفريح مي كنم.
عيسي سحرخيز سوابق درخشان! ديگري نيز دارد كه به وقتي ديگر وا مي نهيم.
او در نوشته اي كه در سايت روزنامه نگاران زنجيره اي متواري منتشر كرده است، مدعي فعال شدن "جوخه هاي ترور" طي سه چهار ماه گذشته! و تكرار قتلهاي زنجيره اي شده است.
او از انتشار ايميلها و نامه هايي خبر داده است كه همزمان با نهمين سالگرد شهادت! قربانيان قتل هاي زنجيره اي، چون ‏شريف، مختاري، پوينده و... است و درباره شكل گيري ‏مجدد باندهايي چون محفل ترور سعيد امامي هشدار داده است.
اگرچه همچنان نقاط تاريك بسياري در پرونده قتلهاي زنجيره اي باقي مانده كه دولت گذشته نگذاشت آشكار گردد و از جمله اينكه چگونه ممكن است دو عنصر كاملا متضاد و رقيب همچون امامي و كاظمي با يكديگر در اين پرونده همداستان شده اند اما در اين مجال از واكاوي آن نيز مي گذريم؛ اما آنچه غيرقابل انكار است در آن پروژه كساني حضور داشتند كه عكسشان در كنار خاتمي و در داخل ضريح امام خميني (به عنوان محارمي كه در كنار او قرار گرفته بودند) پيشتر منتشر شده بود. به عبارت ديگر قتل هاي زنجيره اي بي شك پروژه اي انحرافي برا فشل كردن يكي از اركان امنيتي نظام بود تا گامهاي بعدي پروژه يلتسين سازي آنها پس از اتمام دوره پروژه گورباچوف سازي به اجرا گذاشته شود و بتوانند در غياب نهادهايي همچون وزارت اطلاعات و نيروي انتظامي (پس از 18 تير) و ... كار خويش پيش برند.
اما شايعه سازي درباره تكرار اين قتلها به چه منظوري است؟
بي شك نور افكندن بر تاريكخانه كميته X كه از چهره هاي كارآمد در عرصه جنگ رواني تشكيل شده است كاري بس دشوار است، اما با در كنار هم قرار دادن اين پروژه،‌ پروژه شايعه سازي انتقال نامه محرمانه حزب اعتماد ملي به حزب مشاركت ، تلاش ناكام براي آشوب در دانشگاه تهران در چندين نوبت با عناصري تندرو كه ريشه در پژاك داشته اند و... آيا نمي توان قطعه هاي بعدي پازل آنها را حدس زد؟

* یکی از دوستان یک پیام زیبا و تامل برانگیز برایم فرستاده بود،‌ "مسلم در کوفه مشغول تدارک سپاه حسين است اي دل توچه ميکني؟ ميماني يا ميروي؟" پاسخ ما چیست؟
 

/ 13 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تحکيمی

"وبلاگ تحلیلی-خبری دانشجویان پلی تکنیک" شروع به کار کرد! همراه شو عزیز! منتظر حمایت شما هستیم! با جنبش دانشجویی بروزم!

کميته ايکس

پسر جان تو مشقت رو بنويس

اسلام

خداييش خودتونم اين حرفايی که ميزنی رو قبول ندارید این رو دیگه همه میدونن که عاملین قتلهای وحشیانه زنجیرهای همین مدیران دولت نهم هستند

مراسم برائت از مشركين امسال در حالي برگزار شد كه رئيس جمهور در حج امسال حضور داشت ولي در اين مراسم حضور نداشت . مراسمي كه صد و پنجاه تن از حجاج ايراني براي برپايي آن در سال 1366 خون پاكشان را اهدا كردند آنقدر مهم بود ، رئيس جمهوري كه به نام اصولگرايي و پيروي از آرمانهاي خميني كبير بر مسند رياست جمهوري نشسته كمي با وسواس بيشتر برنامه ريزي مي كرد تا حداقل در آن مراسم شركت كند . آقاي رئيس جمهور حجي كه به دعوت مخالفان سرسخت برائت از مشركان باشد معلوم است كه نمي تواني در مراسم برائت از مشركين آن شركت كني حالا منتقدين حق دارند از شما بپرسند آن يكي دو گامي كه گفتيد براي بر طرف شدن موانع مذاكره با آمريكا است چه بود ؟؟؟

کامران

سلام دوستان برای ديدن جديد ترين جوکها و عکسها درباره اصلاح طلبان به وبلاگ من سر بزنيد .

تحکيمی

"وبلاگ تحلیلی-خبری دانشجویان پلی تکنیک" شروع به کار کرد! با مطلبی تحت عنوان "ما مرده ايم !" بروزیم! به امید پیروزی!

مخالفت با امام جمعه کاشان از سوی محمد یثربی شنیده شده فرزند امام جمعه سابق كاشان به مخالفت با امام جمعه جدید این شهر برخاسته است. به رغم گذشت یکسال از انتصاب آیت الله نمازي به عنوان امام جمعه کاشان، پسر امام جمعه فقید این شهر همچنان مشغول شبهه افكني است. سيد محمد یثربی با كمك برخي عوامل سیاسی در زمان های متفاوت تلاش نموده است تا جایگاه نمازي را تخریب نماید. به عنوان نمونه در نمازجمعه هفته گذشته این شهر اعلام گردیده است نماز عيد قربان را فرزند ارشد مرحوم آیت الله یثربی اقامه خواهد کرد. این درحالی است که اقامه نمازهای عید از شئون امام جمعه هر شهر می باشد. در مورد نماز عيد سعيد فطر نیز تلاش گردیده بود چنین شود که با تدبیر مسئولین و مردم این تلاش ناکام ماند.سپهرنيوز

کلاه دوز

عزيزم شما هنوز می نويسی و وبلاگت رو به روز می کنی آن هم برای اصولگرايان ؟ واه واه اجب حوسله ايی داری

مصطفی محمدی

ديشب خسرو خوبان رو تو تلوزيون ديدم ايشون بعد اين همه سال يادش افتاده خاتمی قاتل قتل های زنجيره ايه آخه دروغگووووووووووووو دروغگووووووووو من به شما چی بگم که شيطون پيش شما کم مياره