دکتر روحانی، اصلاح طلبان تندرو و ...   

سلام

1- از محبت همه دوستان درباره پسرم متشکرم. مطلب قبلیم فضایش به گونه ای بود که تشکر را به تاخیر انداخت. منتظر کادوهایتان هستم.

۲-مطلبی برای سپهرنیوز نوشته ام با عنوان روحانی مردی که باید از نو شناخت(+) . ممکن است برخی دوستان خوششان نیاید . منتظر انتقادهای سازنده هستم. پاراگراف پایانیش این است:

مرحوم سعدی حکایتی شیرین در گلستان دارد: يكى از ملوک خراسان ،  محمود سبکتکين را در عالم خواب ديد كه جمله وجود او ريخته بود و خاک شده مگر چشمان او که همچنان در چشمخانه همی گرديد و نظر می کرد. ساير حکما از تاويل اين فرو ماندند مگر درويشی که بجای آورد و گفت : هنوز نگران است که ملکش با دگران است. 

۳- تندروها و پرچمداري اصلاحات(+) تیتر مقاله ای بود که برای نمانیوز نوشته بودم. مقاله را بعد از آن نوشتم که روزنامه کارگزاران در مقاله ای مدعی شد درمیان اصلاح طلبان تندرو وجود ندارد. خوشحال می شوم نظرتان را درباره نوشته ام و جایگاه تندروها در میان اصلاح طلبان بدانم.

۴-خوشحال می شوم بدانم  از نظر شما اینگونه بهتر است یا آنگونه که متن کامل نوشته ام را می آوردم.

۵-23 تیر سالروز حماسه ای بی نظیر است. روزی که برخلاف انتظار دنیا مردم به دعوت رهبری به صحنه آمدند و آشوب فرصت طلبان  را خنثی کردند. به قول مرحوم حاج سعید امانی 18 تیر نظام یک سکته ناقص زد که 23 تیر رد شد. با اینکه کمی دیر شد سعی می کنم حتما درباره اش بنویسم. 

 ----------

بعد التحربر:

۱- الوعده وفا:   درسهايي از 23 تير كه فراموش كرده ايم (+)

۲- بی معرفتها یک سری هم به فتوبلاگم بزنید: http://eslamy.aminus3.com

۳- بازهم به پرشين بلاگ بخنديد، ميبينم بلاگفا بدجوري قاطي كرده...

متن کامل
۱۳۸٦/٤/٢۳ - محمد مهدی اسلامی