بی عدالتی رسانه ملی   

اندکی تا اعلام تمدید مسئولیت رییس سازمان صدا و سیما مانده است و شماری از نخبگان جوان کشور مهمان رهبرانقلاب هستند  تا سومین همایش ملی‌شان را بعد از این دیدارو گفتگو آغاز کنند. نخبگان مقرر یک به یک نکاتی را بیان می کنند؛  زمانی که همه انتظار آغاز سخنان رهبر حکیم انقلاب را می کشیدند، دانشجوی جوانی بلند شده و شروع به حرف زدن می کند. صدایش از آن‌جا به گوش رهبر نمی‌رسد؛ به دعوت ایشان پشت تریبون آمده و پس از معرفی خود، سخنانش را آغاز می کند. لحن بیان او کاملا انتقادی است، و ابتدا از عملکرد صدا و سیما پیرامون حوادث اخیر و بی عدالتی رسانه ای انتقاد می کند و سپس از رهبر می پرسد: «آیا صدا و سیمای ما تصویر درستی از کشور و جهان ارائه می‌دهد یا تصویری غیرواقعی و کاریکاتورگونه؟»

متن کامل
۱۳۸۸/۸/٢٧ - محمد مهدی اسلامی

   سازمان منحله مجاهدین انقلاب اسلامی ایران   

در روزهای گذشته محسن آرمین اعلام کرد، سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ایران قصد داشت در کنگره سیزدهم خود از بهزاد نبوی تجلیل نماید،‌ اما تجلیل از وی را به تعویق انداخته است و چندی بعد نیز اعلام شد که اصل سیزدهمین کنگره به تعویق افتاده است. این بیان به معنای قائل بودن به اصل برگزاری کنگره سیزدهم است، اگر سازمان مذکور همچنان پابرجا بود،  برمبنای اساسنامه باید 21 آبانماه کنگره سیزدهم را برقرار می کرد، اما نکته قابل تامل آن است که بر اساس مرامنامه این سازمان،‌اینک باید آن را منحل شده دانست و ادعای آقای آرمین مبنی بر سخنگویی این سازمان را فاقد وجاهت قانونی دانست.

متن کامل
۱۳۸۸/۸/٢۳ - محمد مهدی اسلامی

   سه برش تاریخی از مبارزات مشهد   

مدتی است نرسیده ام وبلاگ را به روز کنم، به میمنت میلاد پربرکت ثامن الائمه علیه السلام، یادمانی برای مبارزات موتلفه اسلامی در مشهد برای نشریه ذکر (ارگان آموزشی حزب موتلفه اسلامی) تهیه و منتشر کرده بودم. دیدم خالی از لطف نیست مقاله ای از آن پرونده را بر روی وبلاگ بگذارم. دیگر بخشها را می توانید از اینجا دریافت کنید.

متن کامل