وحدت ملی، آری یا نه؟   

وحدت عامل پیروزی انقلاب اسلامی شد و استمرار انقلاب نیز بستگی به حفظ وحدت ملی دارد. شاکله وحدت ملی ما در تمام سالهای پس از انقلاب اسلامی بر اساس نظام امامت و امت شکل گرفته است، لذا برای هرگونه تلاش در مسیر ایجاد یک وحدت ملی باید به رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری توجه شود.

متن کامل
۱۳۸۸/٧/٢٠ - محمد مهدی اسلامی

   تزکیه، گام ضروری خانه احزاب   

خانه احزاب که در پاییز 1380 رسما آغاز به کار کرد، با یک هدف اساسی تشکیل شد: "ارتقاء و گسترش فرهنگ حزبی و فعالیت گروهی در جامعه در راستای اجرای اصل 26 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران"

متن کامل
۱۳۸۸/٧/۱٦ - محمد مهدی اسلامی

   آیا موسوی دچار توهم است؟   

"توهم" یکی از لغات آشنا در عرصه سیاسی ایران است. گاهی عده ای شعار "توهم توطئه" دادند، و گاهی نیز از "توطئه توهم" سخن گفته شد. اما این روزها "توهم سبز" یکی از اصلاحات رایج است.

متن کامل
۱۳۸۸/٧/۱٢ - محمد مهدی اسلامی

   آیا همه حامیان موسوی منافقند؟   

مدتی است که احساس می کنم سوء تفاهمی جدی در انتقال مفاهیم بین من و مخاطبان وبلاگ رخ می دهد. به گمانم علت عمده آن برخی پیش ذهنیت ها است که به برداشت آنها از مقصود من رنگی غیر واقعی می دهد. یکی از این موارد، این است که هرگاه به انتقاد از پرچمداران اغتشاش و عاملان کودتای شکست خورده سبزها اشاره می کنم، برخی از افراد با ترش رویی از اینکه آنها را چنین بی رحمانه مورد انتقاد قرار داده ام گله می کنند. حتی یکی از دوستان قدیمی یکبار گفت، تو که ما را منافق می دانی...

متن کامل

   آیت الله قاضی طباطبایی   

چند روزی تبریز هستم و دسترسی برایم به اینترنت سخت تر است، برای همین پاسخ به نظرات کمی برایم دشوار شده است. سفر کاری است برای مصاحبه های نشریه شاهد یاران شماره آیت الله قاضی طباطبایی. اگر درباره این شهید بزرگوار کسی را سراغ دارید که خاطرات خوبی داشته باشد، ممنون می شوم راهنمایی کنید.

----

پ.ن: یک تذکر تکراری اما لازم خطاب به کامنت های متعدد: من حساب جنبش سبز که به اغتشاش می پردازد را از اصلاح طلبانی که قانونمدارانه عمل می کنند، جدا می کنم. برسم تهران یک مطلب از یک گپ اینترنتی در این خصوص به روز خواهم کرد ان شاء الله

متن کامل