انظر الی ما قال   

چند روزی است که گفته های "عباس پالیزدار" در جامعه دهان به دهان می گردد و درباره میزان صحت آن سوال می شود؛ سوالاتی که در ابتدا همراه با این بود که اگر دروغ است چرا او آزادانه می گردد و هنگامی که با شکایت دستگیر گردید نیز با این زمزمه همراه شده است که از کجا معلوم که صحت گفته هایش اثبات نگردد.

متن کامل
۱۳۸٧/۳/٢٦ - محمد مهدی اسلامی

   هجمه به آیت الله ، اینبار بی بهانه   

مدتی است حضور آیت الله مصباح یزدی در رسانه ها بسیار محدود گردیده است، نه سخنرانی های عمیق و علمی ایشان چندان مورد استقبال خبرنگاران واقع می گردد و نه سخنان چندان سیاسی از ایشان نقل می گردد که موج رسانه ای جنجال آفرینان را به دنبال داشته باشد.

 

متن کامل
۱۳۸٧/۳/٢۳ - محمد مهدی اسلامی

   بازگشت به امام یا امام ربایی   

در هفته گذشته مراسمی تحت عنوان «حماسه دوم خرداد پس از 11 سال»  در شیراز برگزار شد که سخنران آن  موسوی لاری بود. فراتر از آنکه جایگاه آقای موسوی لاری  که پس از استیضاح عبدالله نوری بر کرسی او تکیه زد در میان گروه های دوم خردادی چیست، از آنجا که او با عنوان " رییس شورای سیاستگذاری ائتلاف اصلاح طلبان" سخن می گفت تدقیق در گفته های وی لازم به نظر می رسد.

متن کامل
۱۳۸٧/۳/۱٢ - محمد مهدی اسلامی

   نگاهی دوباره بر پیام دوم خرداد   

درست یازده سال پیش بود که در چنین روزی حضور سی میلیونی مردم در پای صندوقهای رای موجب شگفتی جهانیان شد. حضوری که به مفهوم مشارکت 89 درصدی مردم در انتخابات و مهر تاییدی بر نظام جمهوری اسلامی ایران بود. همین حضور پرشکوه بود که سبب گردید رهبر معظم انقلاب آنرا "حماسه دوم خرداد" بنامند و از رییس جمهور و اطرافیانش بخواهند که این پیروزی را لطف خدا دانسته و در پی خدمت به مردم باشند.

متن کامل

   شکست اجتناب ناپذیر   

برای کسانی که امروز با تابلوی اصول گرایی شناخته می شوند، تعدد نامزد در تمام انتخابات های گذشته وجود داشته است اما تنها در اولین و آخرین مورد آنها بوده است که شکاف در حمایت از نامزدها رخ داده است.

متن کامل